| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 81.5cm/32'' |
| Chest | 38'' - 96.5cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 7.5 - 41 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |

| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 81.5cm/32'' |
| Chest | 38'' - 96.5cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 7.5 - 41 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |