| Height | 180.5cm/5' 11'' |
| Waist | 83.5cm/33'' |
| Chest | 40'' - 102cm |
| Hips | 38'' - 97cm |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Bald |
| Eyes | Brown |

| Height | 180.5cm/5' 11'' |
| Waist | 83.5cm/33'' |
| Chest | 40'' - 102cm |
| Hips | 38'' - 97cm |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Bald |
| Eyes | Brown |