| Height | 186.5cm/6' 1½'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Chest | 41'' - 104cm |
| Hips | 33'' - 84cm |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |




| Height | 186.5cm/6' 1½'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Chest | 41'' - 104cm |
| Hips | 33'' - 84cm |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |