| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 76.5cm/30'' |
| Chest | 40'' - 102cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Brown |



| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 76.5cm/30'' |
| Chest | 40'' - 102cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Brown |