| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Bust | 42'' - 107cm |
| Hips | 40'' - 102cm |
| Dress | 14-16 uk |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Blue |




| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Bust | 42'' - 107cm |
| Hips | 40'' - 102cm |
| Dress | 14-16 uk |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Blue |