| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 59cm/23'' |
| Bust | 31½'' - 80.5cm |
| Hips | 35'' - 89.5cm |
| Dress | 4 uk |
| Inseam | 29½'' - 74.5cm |
| Shoes | 6½ - 39.5 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |








| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 59cm/23'' |
| Bust | 31½'' - 80.5cm |
| Hips | 35'' - 89.5cm |
| Dress | 4 uk |
| Inseam | 29½'' - 74.5cm |
| Shoes | 6½ - 39.5 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |