| Height | 186cm/6' 1'' |
| Waist | 81.5cm/32'' |
| Chest | 39'' - 99cm |
| Hips | 36'' - 91.5cm |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Green |




| Height | 186cm/6' 1'' |
| Waist | 81.5cm/32'' |
| Chest | 39'' - 99cm |
| Hips | 36'' - 91.5cm |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Green |