| Height | 183cm/6' 0'' |
| Waist | 83.5cm/33'' |
| Chest | 36½'' - 93cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 8.5 - 43 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |



| Height | 183cm/6' 0'' |
| Waist | 83.5cm/33'' |
| Chest | 36½'' - 93cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 8.5 - 43 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |