| Height | 186cm/6' 1'' |
| Waist | 86.5cm/34'' |
| Chest | 37'' - 94.5cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Inseam | 36'' - 91cm |
| Shoes | 11 - 45.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |



| Height | 186cm/6' 1'' |
| Waist | 86.5cm/34'' |
| Chest | 37'' - 94.5cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Inseam | 36'' - 91cm |
| Shoes | 11 - 45.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |