| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 68.5cm/27'' |
| Bust | 32½'' - 83cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Blue/Green |


| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 68.5cm/27'' |
| Bust | 32½'' - 83cm |
| Hips | 38'' - 96cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 30'' - 76.5cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Blue/Green |