| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Red |
| Eyes | Hazel |




| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 34'' - 86cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Red |
| Eyes | Hazel |