| Height | 172.5cm/5' 8'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 35½'' - 90cm |
| Hips | 39'' - 99.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 32½'' - 82cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Auburn |
| Eyes | Blue/Green |







| Height | 172.5cm/5' 8'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 35½'' - 90cm |
| Hips | 39'' - 99.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 32½'' - 82cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Auburn |
| Eyes | Blue/Green |