| Height | 169.5cm/5' 6½'' |
| Waist | 69.5cm/27½'' |
| Bust | 35'' - 88.5cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 78.5cm |
| Shoes | 6½ - 39.5 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Blue |



| Height | 169.5cm/5' 6½'' |
| Waist | 69.5cm/27½'' |
| Bust | 35'' - 88.5cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 31'' - 78.5cm |
| Shoes | 6½ - 39.5 |
| Hair | Blonde |
| Eyes | Blue |