| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Bust | 32½'' - 82cm |
| Hips | 40½'' - 103cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Inseam | 30½'' - 78cm |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |





| Height | 163cm/5' 4'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Bust | 32½'' - 82cm |
| Hips | 40½'' - 103cm |
| Dress | 8-10 uk |
| Inseam | 30½'' - 78cm |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |