| Height | 172.5cm/5' 8'' |
| Waist | 72.5cm/28½'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 28½'' - 73cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |





| Height | 172.5cm/5' 8'' |
| Waist | 72.5cm/28½'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 28½'' - 73cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |