| Height | 186.5cm/6' 1½'' |
| Waist | 75cm/29½'' |
| Chest | 35½'' - 90cm |
| Hips | 36½'' - 93cm |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |







| Height | 186.5cm/6' 1½'' |
| Waist | 75cm/29½'' |
| Chest | 35½'' - 90cm |
| Hips | 36½'' - 93cm |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Green |