| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 68.5cm/27'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 37'' - 93.5cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 30'' - 76cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Blue |





| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 68.5cm/27'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 37'' - 93.5cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 30'' - 76cm |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Blue |