| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 33'' - 84cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 5 - 37.5 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Green |







| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 33'' - 84cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Inseam | 33'' - 84cm |
| Shoes | 5 - 37.5 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Green |