| Height | 167.5cm/5' 6'' |
| Waist | 98.5cm/39'' |
| Bust | 42'' - 107cm |
| Hips | 51'' - 129.5cm |
| Dress | 18-20 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |


| Height | 167.5cm/5' 6'' |
| Waist | 98.5cm/39'' |
| Bust | 42'' - 107cm |
| Hips | 51'' - 129.5cm |
| Dress | 18-20 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |