| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 78.5cm/31'' |
| Chest | 38'' - 96cm |
| Hips | 33'' - 83.5cm |
| Inseam | 31'' - 78.5cm |
| Shoes | 8.5 - 43 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |

| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 78.5cm/31'' |
| Chest | 38'' - 96cm |
| Hips | 33'' - 83.5cm |
| Inseam | 31'' - 78.5cm |
| Shoes | 8.5 - 43 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |