| Height | 164cm/5' 4½'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Bust | 36½'' - 93cm |
| Hips | 37'' - 93.5cm |
| Dress | 12 uk |
| Inseam | 31'' - 78.5cm |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Brown |



| Height | 164cm/5' 4½'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Bust | 36½'' - 93cm |
| Hips | 37'' - 93.5cm |
| Dress | 12 uk |
| Inseam | 31'' - 78.5cm |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Brown |