| Height | 163.5cm/5' 4½'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 28'' - 71.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |




| Height | 163.5cm/5' 4½'' |
| Waist | 76cm/30'' |
| Bust | 34'' - 86cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 28'' - 71.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |