| Height | 159.5cm/5' 3'' |
| Waist | 63cm/25'' |
| Bust | 31'' - 78.5cm |
| Hips | 33'' - 83.5cm |
| Dress | 6 uk |
| Inseam | 29½'' - 74.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |







| Height | 159.5cm/5' 3'' |
| Waist | 63cm/25'' |
| Bust | 31'' - 78.5cm |
| Hips | 33'' - 83.5cm |
| Dress | 6 uk |
| Inseam | 29½'' - 74.5cm |
| Shoes | 5 - 38 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |