| Height | 174cm/5' 8½'' |
| Waist | 70cm/27½'' |
| Bust | 30½'' - 78cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 33'' - 83.5cm |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |







| Height | 174cm/5' 8½'' |
| Waist | 70cm/27½'' |
| Bust | 30½'' - 78cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 33'' - 83.5cm |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |