| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 68.5cm/27'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 35½'' - 90cm |
| Dress | 6 uk |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Brown |






| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 68.5cm/27'' |
| Bust | 34'' - 86.5cm |
| Hips | 35½'' - 90cm |
| Dress | 6 uk |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 5½ - 38.5 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Brown |