| Height | 182.5cm/6' 0'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 38'' - 96.5cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 11 - 45.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |










| Height | 182.5cm/6' 0'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 38'' - 96.5cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 11 - 45.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |