| Height | 160.5cm/5' 3'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 30'' - 76cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |













| Height | 160.5cm/5' 3'' |
| Waist | 66.5cm/26'' |
| Bust | 30'' - 76cm |
| Hips | 34'' - 86.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |