| Height | 185cm/6' 1'' |
| Waist | 84cm/33'' |
| Chest | 38½'' - 98cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Inseam | 35½'' - 90cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |


| Height | 185cm/6' 1'' |
| Waist | 84cm/33'' |
| Chest | 38½'' - 98cm |
| Hips | 37½'' - 95cm |
| Inseam | 35½'' - 90cm |
| Shoes | 9.5 - 44 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |