| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 4½ - 37.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Black |


| Height | 168cm/5' 6'' |
| Waist | 64cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 36'' - 91cm |
| Dress | 6-8 uk |
| Shoes | 4½ - 37.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Black |