| Height | 177.5cm/5' 10'' |
| Waist | 76.5cm/30'' |
| Chest | 38'' - 96cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 8 - 42.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |






| Height | 177.5cm/5' 10'' |
| Waist | 76.5cm/30'' |
| Chest | 38'' - 96cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Inseam | 32'' - 81.5cm |
| Shoes | 8 - 42.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |