| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 5 - 37.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Green |




| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 5 - 37.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Green |