| Height | 165.5cm/5' 5'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 33'' - 84cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 30'' - 76cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |




| Height | 165.5cm/5' 5'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 33'' - 84cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 30'' - 76cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |