| Height | 157cm/5' 2'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 36'' - 92cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 3 - 36 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |



| Height | 157cm/5' 2'' |
| Waist | 69cm/27'' |
| Bust | 36'' - 92cm |
| Hips | 34'' - 86cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 3 - 36 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |