| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 65cm/25½'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 35'' - 88.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Black |







| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 65cm/25½'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 35'' - 88.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Black |