| Height | 184cm/6' 0½'' |
| Waist | 71.5cm/28'' |
| Chest | 37½'' - 95cm |
| Hips | 30'' - 76.5cm |
| Inseam | 32½'' - 82cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |











| Height | 184cm/6' 0½'' |
| Waist | 71.5cm/28'' |
| Chest | 37½'' - 95cm |
| Hips | 30'' - 76.5cm |
| Inseam | 32½'' - 82cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |