| Height | 168.5cm/5' 6½'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Green/Brown |




| Height | 168.5cm/5' 6½'' |
| Waist | 70.5cm/28'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Green/Brown |