| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 61cm/24'' |
| Bust | 31'' - 79cm |
| Hips | 31'' - 78.5cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Blue |









| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 61cm/24'' |
| Bust | 31'' - 79cm |
| Hips | 31'' - 78.5cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Blue |