| Height | 177cm/5' 9½'' |
| Waist | 79cm/31'' |
| Chest | 37'' - 94cm |
| Hips | 36½'' - 93cm |
| Inseam | 28'' - 71.5cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Ash Blonde |
| Eyes | Blue/Green |








| Height | 177cm/5' 9½'' |
| Waist | 79cm/31'' |
| Chest | 37'' - 94cm |
| Hips | 36½'' - 93cm |
| Inseam | 28'' - 71.5cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Ash Blonde |
| Eyes | Blue/Green |