| Height | 185.5cm/6' 1'' |
| Waist | 77cm/30½'' |
| Chest | 41'' - 104.5cm |
| Hips | 38½'' - 98cm |
| Inseam | 30½'' - 78cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |



| Height | 185.5cm/6' 1'' |
| Waist | 77cm/30½'' |
| Chest | 41'' - 104.5cm |
| Hips | 38½'' - 98cm |
| Inseam | 30½'' - 78cm |
| Shoes | 9 - 43.5 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |