| Height | 174cm/5' 8½'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Hazel |



| Height | 174cm/5' 8½'' |
| Waist | 68cm/27'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 32'' - 81.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Hazel |