| Height | 164cm/5' 4½'' |
| Waist | 67.5cm/26½'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 34½'' - 88cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |



| Height | 164cm/5' 4½'' |
| Waist | 67.5cm/26½'' |
| Bust | 32'' - 81.5cm |
| Hips | 34½'' - 88cm |
| Dress | 6 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |