| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |






| Height | 175cm/5' 9'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 35'' - 89cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 6 - 39 |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |