| Height | 160.5cm/5' 3'' |
| Waist | 63cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Dark Blonde |
| Eyes | Brown |








| Height | 160.5cm/5' 3'' |
| Waist | 63cm/25'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 37'' - 94cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Dark Blonde |
| Eyes | Brown |