| Height | 177.5cm/5' 10'' |
| Waist | 84cm/33'' |
| Chest | 40'' - 102cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |




| Height | 177.5cm/5' 10'' |
| Waist | 84cm/33'' |
| Chest | 40'' - 102cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 10 - 44.5 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |