| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 38'' - 97cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Dark Blonde |
| Eyes | Blue |





| Height | 173cm/5' 8'' |
| Waist | 81cm/32'' |
| Chest | 38'' - 97cm |
| Hips | 32'' - 81cm |
| Inseam | 32'' - 81cm |
| Shoes | 8 - 42 |
| Hair | Dark Blonde |
| Eyes | Blue |