| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 73cm/28½'' |
| Bust | 34½'' - 88cm |
| Hips | 38½'' - 98cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Black |
| Eyes | Black |



| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 73cm/28½'' |
| Bust | 34½'' - 88cm |
| Hips | 38½'' - 98cm |
| Dress | 10 uk |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Black |
| Eyes | Black |