| Height | 165.5cm/5' 5'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Green |




| Height | 165.5cm/5' 5'' |
| Waist | 66cm/26'' |
| Bust | 32'' - 81cm |
| Hips | 31'' - 79cm |
| Dress | 8 uk |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Auburn Red |
| Eyes | Green |