| Height | 159.5cm/5' 3'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 32½'' - 83cm |
| Hips | 36½'' - 92.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 29'' - 73.5cm |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |




| Height | 159.5cm/5' 3'' |
| Waist | 65.5cm/26'' |
| Bust | 32½'' - 83cm |
| Hips | 36½'' - 92.5cm |
| Dress | 8 uk |
| Inseam | 29'' - 73.5cm |
| Shoes | 4 - 37 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |