| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Chest | 30'' - 76.5cm |
| Hips | 32½'' - 82cm |
| Inseam | 33'' - 83.5cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |




| Height | 170cm/5' 7'' |
| Waist | 71cm/28'' |
| Chest | 30'' - 76.5cm |
| Hips | 32½'' - 82cm |
| Inseam | 33'' - 83.5cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Dark Brown |
| Eyes | Brown |