| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 73cm/28½'' |
| Bust | 35'' - 89.5cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 31½'' - 79.5cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |




| Height | 178cm/5' 10'' |
| Waist | 73cm/28½'' |
| Bust | 35'' - 89.5cm |
| Hips | 37'' - 94.5cm |
| Dress | 10 uk |
| Inseam | 31½'' - 79.5cm |
| Shoes | 7 - 40 |
| Hair | Black |
| Eyes | Brown |